Zainstaluj flash
TwitterFacebookAbout the projectForum
Wyłacz kontrast
Zainstaluj flash
Kalendarz imprez
--/--/---- - --/--/----11 Grudnia
Seminarium pt. KLASTRY - sztuka komunikacji, organizacji i etyka w ramach inicjatywy klastrowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium KLASTRY - sztuka komunikacji, organizacji i etyka w ramach inicjatywy klastrowej, które odbędzie się 11 grudnia w Sali Okrąglej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, ul. Okopowa 21/27.
Spotkanie jest pierwszym z cyklu seminariów, realizowanych w ramach projektu INNOpomorze – Pomorskie Centrum Innowacji w Organizacji, organizowanych w partnerstwie z Pomorskim Klastrem ICT Interizon.

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną tematy, wynikające z potrzeb szkoleniowych zgłoszonych przez członków Pomorskiej Grupy kompetencji klastrowych, w tym:

  • Komunikacja w ramach inicjatywy klastrowej
  • Forma organizacyjna i struktura inicjatywy klastrowej
  • Zasady współpracy i wymiany wiedzy w inicjatywach klastrowych

Seminarium będzie prowadzone przez ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z inicjatywami klastrowymi.

Program seminarium

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Zgłoszenia udziału będą przyjmowane do poniedziałku 10 grudnia br.

Informacji o seminarium  udzielają:
Alicja Kaczorowska-Rohde, tel. 58 32-68-317, e-mail: a.kaczorowska@pomorskie.eu
Monika Radziszewska, tel. 58 32-68-317, e-mail: m.radziszewska@pomorskie.eu

Imię
Nazwisko
Instytucja
Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zarząd Województwa Pomorskiego moich dobrowolnie podanych danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym, dla potrzeb niezbędnych dla rekrutacji uczestników, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jednocześnie oświadczam, iż przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem tak zebranych danych osobowych jest Zarząd Województwa Pomorskiego, ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk;
2. Moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu poprawnego przeprowadzenia rekrutacji uczestników wydarzenia;
3. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie ich jest równoznaczne z nieuwzględnieniem przez DRG zgłoszenia uczestnictwa w konferencji;
4. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.